Galeri

AİLE VE ÇİFT TERAPİLERİ BDT EĞİTİMİ

EZGİLİLERDE DİSLEKSİ SEMİNERİ

 Disleksi Farkındalık Haftası

 Disleksi Farkındalık Haftasında, Uzman Psikiyatrist Gülay OĞUZ ve Psikolojik Danışman Burçin TÜRKKÖYLÜ, disleksinin toplum tarafından bilinirliliğinin artması, öğretmenlerin tanı öncesi ve sonrası süreçte nasıl bir yol izleyebilecekleri ile ilgili Ezgililer ailesine ve öğretmenlerine seminer vermiştir.

Ezgililer ailesi Uzman Psikiyatrist Gülay OĞUZ ve Psikolojik Danışman Burçin TÜRKKÖYLÜ’ye bu güzel seminerlerinden dolayı teşekkür ettiler.

“İşte Oyun” eğitici eğitimi semineri

“İşte Oyun” eğitici eğitimi semineri 2. gününü tamamlandı. Psikiyatrist Gülay OĞUZ çocuk gelişimi ve oyun, oyunun psikolojik boyutu konularını anlattı.

Psikiyatrist Uzm.Dr. Gülay Oğuz’dan DYK Öğrencilerimize Sınav Kaygısı Sunumu

Canik Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde eğitim öğretimlerine devam eden mezun üniversite hazırlık öğrencilerine seminer verdi. Psikiyatrist Uzm. Dr. Gülay Oğuz DYK Öğrencilerimize Sınav Kaygısı Sunumu gerçekleştirdi. Sunum sonunda kurum müdürümüz Zekeriya ÖZKAN emeklerinden ve katkılarından dolayı değerli hocamıza teşekkür etti…

Büyükşehir Personeline ‘Öfke Kontrolü’ Semineri!

 Samsun’da Büyükşehir Zabıta ve İtfaiye personeline seslenen Psikiyatrist Gülay Oğuz, “Öfkemizi kontrol etmeyi öğrenirsek yıkıcı sonuçlardan kurtulabiliriz” dedi.

STRESE BAĞLI YAŞANAN OLUMSUZLUKLAR

Samsun Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara ‘Daha kaliteli hizmet’ vermek amacıyla personeline yönelik başlattığı eğitim seminerlerine devam ediyor. Zabıta Daire Başkanlığı ve İtfaiye Daire Başkanlığı personeline yönelik düzenlenen seminerde Psikiyatrist Gülay Oğuz, ‘Öfke kontrolü, yönetimi, stres oluşumunun sebepleri’ başlıkları altında bir sunum gerçekleştirdi. Psikiyatrist Gülay Oğuz, stres ve buna bağlı meydana gelen olumsuzlukları da anlattı.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Seyfi Küçükgöncü, Psikiyatrist Gülay Oğuz
BAKIŞ AÇIMIZ VE TAVRIMIZ ÇOK ÖNEMLİ

Seminerde ayrıca, günlük hayatta karşılaşılan stresli durumların yok edilemeyeceğini de vurgulayan Psikiyatrist Gülay Oğuz, “Buna karşın bakış açımız belirleyebilir, tavrımızı yönlendirebiliriz. Çünkü aşırı stres durumunda bakış açısı ve tavır çok önemlidir. Öfkemizi kontrol etmeyi öğrenerek meydana gelebilecek yıkıcı sonuçlardan kurtulabiliriz” dedi.

Seminer sonunda Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Seyfi Küçükgöncü, Psikiyatrist Gülay Oğuz’a plaket takdim ederek seminer için teşekkür etti.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı